Новини

Хліб з майбутнього чи нові правила маркування?

Зверни увагу Усі новини
Спробуємо розібратися у нових правилах маркування продуктів.
У ст.. 18 ЗУ «Про інформацію для споживачів харчових продуктів» роз'яснюють про мінімальний термін придатності («краще спожити до...»; «краще спожити до кінця…») та зазначають в чому його відмінність від дати «вжити до…».
Зазначений розподіл у ЄС спричинений проблемою надмірної кількості харчових продуктів, які викидаються у сміття, хоча можуть бути спожиті протягом певного проміжку часу після завершення мінімального терміну придатності без шкоди для здоров'я споживачів. Основна ідея полягає у в тому, що є швидкопсувні та більш небезпечні з точки зору мікробіології продукти, для яких має бути зазначена дата «вжити до…», яка означає, що на наступний за цією датою день продукт може ставати небезпечним (сире або охолоджене м'ясо, сира риба, яйця). Водночас є безліч продуктів, які за умови дотримання встановлених умов зберігання залишаються безпечними протягом певного часу після закінчення мінімального терміну придатності, прописаного у маркуванні (цукор, кава, ковбаса (якщо дотримані умови зберігання), твердий сир (якщо дотримані умови зберігання).


Згідно цього, Волноваський хлібозавод інформує!
Задля дотримання положень Закону України «Про інформацію для споживачів харчових продуктів» №2639-VIII з 05.08.2020 року підприємство поступово переходить на нові умови та вказує на деяких хлібних виробах дату мінімального терміну придатності. Закон ввів поняття «мінімальний термін придатності харчового продукту» і дату «вжити до…». Це означає, що виробник рекомендує спожити виріб до вказаної на упаковці дати (включно), за таких умов, продукт вважається свіжим (якщо дотримані умови зберігання).
Як на разі дізнатися дату виробницва самого продукту? На кожній упаковці вказаний термін придатності виробу, тобто від конкретної вказаної дати на кліпсі необхідно відняти термін придатності. На сьогодні, мінімальний термін придатності вже є на наступних позиціях:

  • Батон "Золотистий";
  • Батон "Гірчичний" нарізний;
  • Батон "Молочний";
  • Батон "Нарізний";
  • Батон "Білий"
  • Лаваші «Зі шпинатом» та «З паприкою і часником», «Вірменський».


У жодному разі нововведення не впливає на можливість вживання хлібу після спливу дати вказаної на упаковці. Але після закінчення дати «краще спожити до…», як і після «вжити до…» харчові продукти не мають бути в реалізації.❗