50 років досвіду

Старовинні традиції — сучасні технології.
Ми робимо те, що вміємо краще всього!
Волноваський хлібозавод — це самостійне сучасне динамічно розвинене хлібопекарське підприємство Донецької області, яке входить
до групи компаній «Афродіта».
Ми виробляємо свіжі, натуральні хлібобулочні вироби з власної високоякісної сировини на високотехнологічному обладнанні за традиційними рецептами, які щодня доставляються в магазини, супермаркети і власні хлібні кіоски.
НАША МЕТА
Забезпечити щодня кожну сім'ю
смачним і свіжим хлібом!
Власні млини
Високі технології хлібопечення
Зроблено у Волновасі
Історія
У далекому 1969 році в м. Волноваха був збудований хлібозавод, на якому почали випікати хліб.

Ніхто не припускав, що маленька пекарня, на якій тоді працювало лише 21 людина та вироблялось всього 1,5 т хліба, стане крупним заводом Донецької області, продукція якого дуже скоро завоює свою прихільність у сотні тисяч мешканців Донецької області.

У 1999 р селянським фермерським господарством «Афродіта», було прийнято рішення орендувати Волноваський хлібозавод, згодом викупити. На цей час там працювало — 54 людини, добовий обсяг виробництва становив 3 тонни, парк автомобілів, які розвозили хліб, налічував всього 5 машин. На цей час у СФГ «Афродіта» були свої господарчі поля і власний млин. Це і стало відправною точкою до повного контролю всіх етапапів виробництва від посіву “першого зерна”, до процесу випічки.

2001 р керівництво поступово почало оновлювати виробництво.
На «Волноваському хлібозаводі» почалася величезна модернізація, яка тривала до 2020 р.

На одне з перших місць було поставлено питання якості хлібобулочних виробів, У зв'язку з чим було проведено автоматизацію виробництва, обладнано нові складські потужності з мікрокліматом, налагоджено вхідний контроль сировини та готової продукції, виконаний капітальний ремонт будівель і виробничих приміщень, розширено виробничі площі, отримано сертифікат відповідності системи управління якості за ДСТУ ISO 9001-2009 та системи управління безпечністю харчової продукції по ДСТУ ISO 22000-2007.

На сьогоднішній день підприємство має великий штат співробітників, команду кращих фахівців, інноваційне обладнання, та головне, бажання і прагнення виробляти хлібобулочні вироби високої якості за доступною ціною... Смачний хліб у кожен дім!

Зараз на заводі налічується понад 250 працівників, автопарк складає більше 40 одиниць автомобілів, асортимент підприємства сягає 76 різновидів продукції, яка поставляється по всій Донецькій області та за її межами (Луганська, Запорізька), бо наші можливості дозволяють забезпечити свіжий хліб нашим покупцям.
Доставка продукції здійснюється як в невеликі роздрібні магазини, так і у великі мережеві супермаркети. Також ми маємо власну фірмову мережу хлібних кіосків.

На сьогодні Волноваський хлібозавод це технологічне і технічно оснащене підприємство стратегічного значення Донецької області з обсягом виробництва на добу до 40 тонн хлібобулочних виробів найвищої якості.
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Photo by David